O NAS

WITEX - hurtownia odzieży męskiej w Siedlcach

Witex - hurtownia odzieży męskiej w Siedlcach Witex - hurtownia odzieży męskiej w Siedlcach

Hurtownia odzieży Witex powstała w 1990 roku w Siedlcach. Od początku swojej działalności nastawiona była na sprzedaż wysokiej, jakości odzieży męskiej, przede wszystkim garniturów i dodatków. Z czasem oferta powiększała się. Do sprzedaży zostały wprowadzone inne elementy ubioru męskiego m. in. takie jak płaszcze, kurtki i obuwie.

Nasza firma oprócz standardowych strojów męskich oferuje kompleksowe usługi związane z dostosowywaniem i szyciem garniturów dla osób z nietypową sylwetką. Ponadto wykonujemy kompleksowe poprawki krawieckie.

Witex, jako oficjalny dystrybutor wielu znanych i cenionych marek w świecie odzieży męskiej może zaoferować Państwu artykuły w niezwykle atrakcyjnych cenach oraz najwyższej jakości materiałów i wykonania. W naszej ofercie znajdą Państwo zawsze modne, sprawdzone i atrakcyjne produkty wielu uznanych w Polsce marek. Serdecznie zapraszamy do naszej hurtowni w Siedlcach przy ul. Konarskiego 25. Nasi pracownicy z chęcią doradzą i pomogą w wyborze kreacji na każdą okazję.